Thursday, July 8, 2010

Vacation, work and summer fun..

Wiem, że nie odzywałam się wieeeekiiiiii.. na prawdę starałam się.. nawet kilka razy zaczynałam już pisać posta.. dwa zdania.. i nic.. totalny brak weny, a właściwie głupot też nie chciałam zamieszczać.

Remont, dwa wesela, zakończenie roku budżetowego w pracy i do tego jeszcze mnóstwo innych dodatkowych czynności (wzięłam się za siebie, jak to się mówi i rozpoczęłam zdrowy tryb życia hiihi... ćwiczę, pływam.. zdrowiej się odżywiam i takie tam :) Więc pełne ręce roboty.

Tymczasem obiecałam sobie, że jak już po tym szalonym pędzącym jak spadająca gwiazda roku sobie odpocznę (czytaj : Urlop) to wtedy z nowym siłami wrócę do blogowania. Troszkę "pomodziłam" w tych nielicznych wolnych chwilach i na pewno się nimi pochwalę .. :)

Tymczasem życzę wam również udanych urlopów jeśli jeszcze nie byłyście, a jeśli już je macie za sobą to tylko pozazdrościć hihi..

Na dwa tygodnie znikam tutaj:Wrócę z nową dozą twórczej energii, wypoczęta i zrelaksowana.. Och, jak dobrze że są urlopy!!
Ściskam was wszystkie serdecznie :)

7 comments:

Bree said...

Zazdroszcze takiego Urlopu :)
Milego odpoczynku i zycze nabrana sil i energii Pozdrawiam

Magda said...

Zazdroszczę! ;)) Wypoczywaj Kochana, Egipt jest cudowny!!
Wracaj do nas szybko :)

Atena said...

Kochana to ja zycze udanego urlopu, slonka nie trzeba zyczyc bo tam na pewno bedzie, i dobrego humoru.
Moj urlop dopiero przedemna.
Buzka

savannah said...

Pewnie Hurghada albo Sharm El-Sheih? No to zycze wspanialego urlopu, mnostwa wrazen, niezagoracych dni, cudownych podwodnych obrazow i szczesliwego powrotu, pozdrawiam :)

Trzpiot said...

och jak ja Ci zazdraszczam tego urlopu :-)) naładuj akumulatorki!

AgnieszkaMD said...

Udanych wakacji życzę :).

Judytta said...

Udanego pobytu :)