Thursday, October 22, 2009

awards and other things..

Jak miło rozpocząć poranek dobrą herbatką owocową, kanapką z pomidorkiem i niespodzianką ;)
Dzisiaj u nas kolejny szary i ponury dzień, czuję powoli jak nadchodzi mój "christmasowy" nastrój. Zakupiłam już świeczki o świątecznych zapachach w IKEA, oczywiście dla mojego męża te o zapachu lodów waniliowych również, ma ostatnio jakąś obsesje na ich punkcie, chodzi po domu wącha i się zachwyca ;)
Ja tymczasem powoli zabieram się za moją małą manufakturę świątecznych drobiazgów, obiecałam sobie również, że w tym roku wszy
stkie prezenty będą własnej roboty, w tym roku nie będziemy szli na łatwiznę i biegali z pozostałymi po marketowych promocjach, NIE, w tym roku będzie wszystko własne, z miłością zrobione i pięknie zapakowane !
Tak jak pięknie zrobione zostało to wyróżnie
nie od Savannah.. Bardzo ci dziękuję, cóż za piękna niespodzianka z rana :)Zgodnie z tradycją przekazuje je tym oto blogowiczkom, za inspirację, kreatywność i miłość do piękna:
Miłego weekendu wam życzę, ja się wybieram do mojej serdecznej przyjaciółki powdychać troszkę Sopockiego jodu i zobaczyć Antosia, jej cudnego synka, który już niedługo kończy roczek. Uszyłam mu super prezencik.. pokażę jak wrócę, bo nie chce zepsuć niespodzianki :)

7 comments:

savannah said...

Wiec szczesliwej podrozy i takiegoz powrotu, milych wrazen, dobrego, morskiego powietrza a od Antosia samych usmiechow :)

ushii said...

Gratuluje i bardzo, bardzo dziękuję! Strasznie to przyjemne, takie wyróżnienie!
Miło ogląda się Twoje zdjęcia z wycieczki, kiedyś przez pewien czas pomieszkiwałam na granicy włosko-szwajcarskiej i bardzo miło wspominam to miejsce, Szwajcaria jest przepiękna!

Pozdrawiam

kasandra said...

Bardzo serdecznie dziękuję, czuje się zaszczycona

Pozdrawiam ciepło

Ania vel Vespertine said...

Ech, kochana, dziękuję CI bardzo! Strasznie mi miło!!!

AgnieszkaMD said...

moje niektóre prezenciki też będą ręcznie robione :)

MALOWANY IMBRYCZEK said...

ojejku bardzo dziękuję! A szwajcaria jest cudowna. byłam w genewie :)

Kamilcia said...

bardzo , bardzo dziękuję!!! jest mi niezwykle miło :)

odpowiadając na pytanie ode mnie - tak, można zakupić kartki.